Новиот мото клуб „Куманово“ Ве кани на првата зимска забава на 10-ти декември во Куманово.

Во кафе барот „The Yard“ во Куманово ќе се одржи првата забава на мото клубот Куманово.

Најавена е свирка со „The Backdoor Band“, а домаќините ќе ви бидат добро познати доколку сте биле на било која мото забава во Македонија.

Им посакуваме среќен старт на новиот клуб, многу членови, безбедни километри и успешна прва забава.

Се гледаме во Куманово на 10-ти декември.

Back To Top

Благодарност!

Ви благодариме за тоа што споделувате содржини и го поддржувате нашиот веб сајт.